| Moc ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Obszar roboczy | 460*460mm (standardowa) |
| Transport morski | FOB / EXW / DHL |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
| Marka laserowa | Optowave |
| nazwisko | Ręczny separator PCB |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| nazwisko | Separator PCB z wieloma rozdzielaczami |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Materiał na ostrza | Stali o wysokiej prędkości |
| Liczba ostrzy | 9 |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Moc ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Obszar roboczy | 460*460mm (standardowa) |
| Transport morski | FOB / EXW / DHL |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
| Marka laserowa | Optowave |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Moc ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Obszar roboczy | 460*460mm (standardowa) |
| Transport morski | FOB / EXW / DHL |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
| Marka laserowa | Optowave |
| Nazwa | Maszyna do oddzielenia węzłów w kształcie V |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Rama | Solidna, żelazna rama |
| Gwarancja | za darmo jeden rok |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| nazwisko | Router PCB na komputerze |
|---|---|
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650*450MM |
| Wrzeciono | Wrzeciono KAVO |
| Władza | 220 V |