| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | Nieograniczony |
| Prędkość cięcia | 400 mm / s |
| napięcie | 220 /110 V |
| Rozmiar maszyny | 2180 * 620 * 960 mm |
| Rama | solidna rama wykonana z litego żelaza |
|---|---|
| Prędkość cięcia | 400 mm/s |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Materiał ostrza | Stali szybkiej z Japonii |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
|---|---|
| Przyczynić się | 3-30T |
| Depresja | 0.45-0.70pa |
| Gwarancja | darmowe 12 miesięcy |
| Waga | 530kg |
| Waga | 36 kg |
|---|---|
| prędkość cięcia ((mm/s) | Dostosować |
| Grubość płyty (mm) | 0,5-3,0 |
| Komponenty Wysokość (mm) | 0-10 |
| Napięcie (v) | 110/220 |
| Rodzaj | Automatyczny |
|---|---|
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Termin handlowy | EXW/FOB/CIF |
| Kolor | Biały |
| Marka | ChuangWei |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Waga | 600 KG |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | Poranna gwiazda |
| Precyzja cięcia | 0,1 mm |
| Sposób na dziurkowanie | Wyroby z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Materiał do drukowania | stali szybkiej |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rozmiar opakowania maszyny | 95*85*195CM |
| Zwiększa wagę | 700 kg |
| Długość fali lasera | 355nm |
|---|---|
| Precyzja pozycjonowania | ± 2 μm |
| Dokładność powtórzeń | ± 1 μm |
| Szybkość skanowania laserowego | 2500 mm / s (maks.) |
| moc | 220v 380v |