| Wymiary (szer. * głęb. * wys.) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Waga | 550 KG |
| Przesunięcie wysokości | 60 ~ 110 mm |
| Powtarzalność pozycjonowania | 0,001 mm |
| Obszar roboczy osi (maks.) | 680mm * 360mm * 50mm |
| Wymiary (szer. * głęb. * wys.) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Waga | 550 KG |
| Przesunięcie wysokości | 60 ~ 110 mm |
| Powtarzalność pozycjonowania | 0,001 mm |
| Obszar roboczy osi (maks.) | 680mm * 360mm * 50mm |
| nazwisko | Separator PCB typu V-cut z ruchomym ostrzem Automatyczna depanelacja PCB |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Długość cięcia | 330 mm |
| MOQ | 1 SET |
| System | Pchnięcie ręką |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Długość cięcia | 330 mm |
| MOQ | 1 SET |
| System | Pchnięcie ręką |
| nazwisko | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Warunki | Nowy |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650 * 450 mm (można wykonać na zamówienie) |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| nazwisko | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Warunki | Nowy |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650 * 450 mm (można wykonać na zamówienie) |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| nazwisko | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Termin handlowy | EXW / FOB |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 SET |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| grubość separacji | 0,8-3,0 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | całkowicie automatyczny |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Prędkość cięcia | 100/200/300/500 mm/s |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Czujnik | Czujnik podczerwieni IR |