| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| nazwisko | Depaneler PCB z certyfikatem CE |
| MOQ | 1 SET |
| Termin płatności | T/T, Paypal |
| Czas dostawy | 7 dni po otrzymaniu płatności |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| nazwisko | Depaneler PCB z certyfikatem CE |
| MOQ | 1 SET |
| Termin płatności | T/T, Paypal |
| Czas dostawy | 7 dni po otrzymaniu płatności |
| nazwisko | Router PCB na komputerze |
|---|---|
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650*450MM |
| Wrzeciono | Wrzeciono KAVO |
| Władza | 220 V |
| nazwisko | Router PCB na komputerze |
|---|---|
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650*450MM |
| Wrzeciono | Wrzeciono KAVO |
| Władza | 220 V |
| nazwisko | Zmotoryzowany separator PCB |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Długość cięcia | 330 mm |
| Liczba ostrzy | Dwa |
| MOQ | 1 SET |
| nazwisko | Router PCB na komputerze |
|---|---|
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650*450MM |
| Wrzeciono | Wrzeciono KAVO |
| Władza | 220 V |
| nazwisko | Router PCB na komputerze |
|---|---|
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650*450MM |
| Wrzeciono | Wrzeciono KAVO |
| Władza | 220 V |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3-9 zestawów (dostosowane) |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3-9 zestawów (dostosowane) |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | Nieograniczony |
| Prędkość cięcia | 400 mm / s |
| napięcie | 220 /110 V |
| Rozmiar maszyny | 2180 * 620 * 960 mm |