| Max. Maks. pcb separation length długość separacji PCB | 330 mm |
|---|---|
| nazwisko | Depanel PCB |
| MOQ | 1 SET |
| Termin płatności | Gotówka, T/T, PayPal, karta kredytowa |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni od otrzymania płatności |
| Rodzaj ostrza | Ostrza liniowe |
|---|---|
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
| Gwarancja | jeden rok bezpłatnie |
| Oddzielna długość | 200mm |
| Oddzielna grubość | 0,3-3,5 mm |
| nazwisko | Semi-Automatyczna maszyna do perforacji PCB |
|---|---|
| Obszar roboczy | 330×220 |
| Przyczynić się (T) | 8 |
| Wielkość | 800×730×1230 |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| nazwisko | Separator PCB V |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba bloczków | 3 zestawy (6 sztuk) |
| Kształt ostrzy | Ostrza koła |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Długość cięcia | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rok założenia | 1999 |
| OSTRZA | Łopaty liniowe i okrągłe |
| Długość cięcia | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rok założenia | 1999 |
| OSTRZA | Łopaty liniowe i okrągłe |
| Rodzaj | całkowicie automatyczny |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Prędkość cięcia | 100/200/300/500 mm/s |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Czujnik | Czujnik podczerwieni IR |