| Prowadzić | Pneumatyczny |
|---|---|
| Moc sprzętu | 150w |
| Rama | typ C |
| Długość fali lasera | 355 nm |
| Maszyna Moddel | MT-2100-AS/ AW |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Wkład dziurkowania (T) | 8 |
| Obszar roboczy (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
| Grubość separacji | 1,0-3,5 mm |
|---|---|
| Długość separacji | nieograniczony |
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | Okrągłe Ostrze |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Nóż | dwa okrągłe ostrza |
|---|---|
| Struktura | Solidne żelazo |
| Gwarancja | Bezpłatny rok |
| Czas realizacji | 1 dzień |
| Termin płatności | TT ZGODNIE |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
|---|---|
| Ostrze | Typ dwóch okrągłych |
| Gwarancja | Jeden rok za darmo |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Najdłuższa minimalizacja | Nieograniczony |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Gęstość | 0,6-3,5 mm |
| Władza | 220 V, 4,2 kW |
| nazwisko | Router płyty obwodowej |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Ostrze | okrągłe ostrza |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Grubość depaningu | 1,0-3,5 mm |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Przyczynić się | 3-30T |
| stół roboczy | 330 x 220 mm |
| Zasilanie | 110/220 |
| Szczegóły pakowania | Obudowa ze sklejki |