| Materiał ostrza | importuje stal szybkotnącą z Japonii |
|---|---|
| Grubość ścinania | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość ścinania | ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Długość ścinania | Bez limitu |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Dokładność cięcia | ± 0,1 mm |
|---|---|
| Dokładność reorientacji | ± 0,01 mm |
| X、Y、Z Sposób uruchamiania | Serwomotory prądu przemiennego |
| Rozmiar górnego precypitonu | 500×500×1000mm |
| Metoda zbierania kurzu | Niższe odpylanie |
| moc | : 220 V 50/60 HZ |
|---|---|
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| waga | 115kgs |
| RPM | 4500 obr / min |
| Minimalna wysokość ołowiu | 1,2 mm |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Rozmiar | 730 X 810 X 1700 mm |
| Zasilanie | 110/220 V |
| Depresja | 0,45-0,70 Pa |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Platforma | 500*270 mm |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
| Czas realizacji | jeden dzień po otrzymaniu płatności |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj ostrza | dwa okrągłe ostrza |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Długość cięcia | nieograniczony |
| Prowadzić | Pneumatyczny |
|---|---|
| Moc sprzętu | 150w |
| Rama | typ C |
| Długość fali lasera | 355 nm |
| Maszyna Moddel | MT-2100-AS/ AW |