| Pneumatyczna maszyna do cięcia płytek PCB z rowerem V-Groove z funkcją przepływową | 480 mm |
|---|---|
| Wielkość | 990×425×350 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 220 KG |
| Ostrze | Liniowy |
|---|---|
| Grubość cięcia | 0.3-3.5 |
| Prędkość cięcia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Sposób na dziurkowanie | Wyroby z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rozmiar opakowania maszyny | 95*85*195CM |
| Zwiększa wagę | 700 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy bez opłat |
|---|---|
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Władza | 110/220 V |
| Poncz przyczynić się | 3 (klient może wykonać do 30 T) |
| Obszar roboczy | 330*220 (można wykonać na zamówienie) |
| Zastosowanie | Płyty FPC,FR4 |
|---|---|
| Gęstość | 0,1-1,0 mm |
| Władza | 220 V lub 110 V |
| Waga | 680 kg |
| Kolor | Biały |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Czas realizacji | 1 dzień |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj ostrza | dwa okrągłe ostrza |
| Długość platformy | Standard 500 mm, można dostosować dowolną długość |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | sterować ręcznie |
| Model | CWV-2M |
| Długość PCB | 330 mm |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Wydajność cięcia | bez limitu |
| OSTRZA | 3 zestawy |
| Napędowy | Silnik |
| Grubość PCB | 0,8-3,5 mm |
| Rozkład | ± 0,01 mm |
|---|---|
| Obszar roboczy | 320 * 320 mm (można dostosować |
| Prędkość silnika wrzeciona | 50000r / M |
| prędkość | Maks. 500 mm / s |
| Frez | ∅0,8-∅3,0 l |
| Rozkład | ± 0,01 mm |
|---|---|
| Obszar roboczy | 320 * 320 mm (można dostosować |
| Prędkość silnika wrzeciona | 50000r / M |
| prędkość | Maks. 500 mm / s |
| Frez | ∅0,8-∅3,0 l |