| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
|---|---|
| Długość cięcia | nieograniczony |
| Gwarancja | Bezpłatny rok |
| wysokość komponentów | do 50 mm |
| Nóż | dwa ostrza liniowe |
| Ostrze | liniowe i okrągłe |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | Podręcznik |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Oddzielna grubość | 0,6-3,5 mm |
| Nóż | Liniowy |
|---|---|
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Czas realizacji | 1 dzień |
|---|---|
| Grubość depaningu | 1,0-3,5 mm |
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Zapłata | TT z góry |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | o.3-3,5 |
| wydajność cięcia | nieograniczony |
| Materiał ostrza | ostrza liniowe z Japonii |
| Życie ostrzy | 7-8 miesięcy |
| Nóż | Liniowy |
|---|---|
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| wydajność cięcia | nieograniczony |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Gwarancja | Rok |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| Rodzaj ostrza | typ liniowy i okrągły |
| Żywotność ostrza | około 1 roku |
| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
| Długość separacji | 460 mm (można dostosować) |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Długość cięcia | lunlimit |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| moc | 110/220 V. |
| Gwarancja | 12 miesięcy bez opłat |
|---|---|
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Władza | 110/220 V |
| Poncz przyczynić się | 3 (klient może wykonać do 30 T) |
| Obszar roboczy | 330*220 (można wykonać na zamówienie) |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
|---|---|
| Przyczynić się | 3-30T |
| Depresja | 0.45-0.70pa |
| Gwarancja | darmowe 12 miesięcy |
| Waga | 530kg |