| Rodzaj | Automatyczny |
|---|---|
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Termin handlowy | EXW/FOB/CIF |
| Kolor | Biały |
| Marka | ChuangWei |
| Rodzaj | Automatyczny |
|---|---|
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Termin handlowy | EXW/FOB/CIF |
| Kolor | Biały |
| Marka | ChuangWei |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Grubość depaningu | 0,6-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | 460 mm |
| Ostrze | ostrza liniowe i okrągłe |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Rodzaj | całkowicie automatyczny |
| Grubość depaningu | 0,6-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | 460 mm |
| Ostrze | liniowe i okrągłe |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| Czas dostawy | 5-7 dni roboczych |
| Precyzja cięcia | 0,01 mm |
| Wrzeciono | 50000 obr./min |
| Ostrze | ostrza okrągłe i liniowe |
|---|---|
| Prędkość cięcia | Sterowanie ręczne |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Materiał ostrza | importowana japońska stal szybkotnąca |
| Wymiar | 400*780*480mm |
| Materiał ostrza | Japońska stal szybkiej produkcji |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | 400 mm/s |
| Długość separacji | nieograniczony |
| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
| Zasilanie | 110/220 V |
| Ostrze | Okrągłe i okrągłe |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Oddzielna grubość | 0,6-3,5 mm |
| Oddzielna długość | 460 mm (można dostosować) |
| Grubość izolacji PCB | 0,6-3,5 mm |
|---|---|
| Kontrola prędkości separacji PCB | Ręcznie |
| Rozmiar maszyny do izolowania PCB | 787 x 400 x 436 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj ostrza | Ostrze okrągłe i liniowe |
| Grubość izolacji PCB | 0,6-3,5 mm |
|---|---|
| Kontrola prędkości separacji PCB | Ręcznie |
| Rozmiar maszyny do izolowania PCB | 787 x 400 x 436 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj ostrza | Ostrze okrągłe i liniowe |