| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| OSTRZA | typ liniowy i okrągły |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
| Długość separacji | 460 mm (można dostosować) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
| Długość separacji | 460 mm |
| Rodzaj ostrza | okrągły i liniowy |
| Władza | 110/220 V |
| Czas realizacji | 1 dzień |
|---|---|
| Zapłata | TT z góry |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Blade | dwa okrągłe ostrza |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Grubość depaningu | 1,0-3,5 mm |
| Prędkość depanowania | Opcjonalnie |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość depaningu | 0,6-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | 460 mm (przystosować) |
| Ostrze | o szerokości nieprzekraczającej 10 mm |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Ostrze | Liniowy |
|---|---|
| Materiał ostrza | Import japońskiej stali szybkiej |
| Grubość depaningu | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość depanowania | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maksymalna długość PCB | Nieograniczony |
| Prędkość robocza | 0 do 400 mm/s |
| Ciężar maszyny | 40 KG |
| napięcie | 200 V AC |
| Ostrze | ostrza okrągłe i liniowe |
|---|---|
| Prędkość cięcia | Sterowanie ręczne |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Materiał ostrza | importowana japońska stal szybkotnąca |
| Wymiar | 400*780*480mm |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Rodzaj | całkowicie automatyczny |
| Grubość depaningu | 0,6-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | 460 mm |
| Ostrze | liniowe i okrągłe |