| Nóż | Liniowy |
|---|---|
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| wydajność cięcia | nieograniczony |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Materiał ostrza | Japońska stal szybkiej produkcji |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | 400 mm/s |
| Długość separacji | nieograniczony |
| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
| Zasilanie | 110/220 V |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Rodzaj | Automatyczny |
| certification | CE ISO |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| OSTRZA | typ liniowy i okrągły |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
| Długość separacji | 460 mm (można dostosować) |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość depaningu | 0,6-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | 460 mm (przystosować) |
| Ostrze | o szerokości nieprzekraczającej 10 mm |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Ostrze | Liniowy |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Grubość | 0,3-3,5 mm |
| maksymalna długość | 400mm |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Nóż | ostrze liniowe |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB | 330 mm |
| Zasilacz | 110/220 V |
| Rozmiar maszyny | 420x280x400 mm |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Rodzaj | Automatyczny |
|---|---|
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Termin handlowy | EXW/FOB/CIF |
| Kolor | Biały |
| Marka | ChuangWei |
| Głębokość wiercenia | 0,02 ~ 3 mm |
|---|---|
| Prędkość wrzeciona | 24000 obr / min |
| Moc wrzeciona | 800w |
| Gwarancja | 1 rok |
| Tom | 750x750x750 mm |