| Rodzaj | Automatyczny |
|---|---|
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Termin handlowy | EXW/FOB/CIF |
| Kolor | Biały |
| Marka | ChuangWei |
| Ostrze | 9 par |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Ostrze | 9 par |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pojemność grubości | 1,0-3,0 mm |
| Długość cięcia | nieograniczony |
| Grubość separacji | 1,0-3,5 mm |
|---|---|
| Długość separacji | nieograniczony |
| Gwarancja | Rok |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| wydajność cięcia | nieograniczony |
| Nóż | dwa ostrza liniowe |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Ostrze | Okrągłe i okrągłe |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Oddzielna grubość | 0,6-3,5 mm |
| Oddzielna długość | 460 mm (można dostosować) |