| Moc cylindra (kgf) | 181-272 |
|---|---|
| Skok cylindra (mm) | 10 |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Nóż | Stal szybkotnąca |
| Ciśnienie robocze (bar) | 4 ~ 6 |
| Prędkość depanowania | cztery opcjonalne prędkości |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Długość demontażu | 460 MM (dostosuj) |
| Ostrze | liniowe i okrągłe |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Kontrola | Sterowanie ekranem dotykowym |
|---|---|
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Gwarancja | rok bez opłat |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |
| kolor | Biały |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 320 * 320 mm (standard) |
| Gwarancja | Rok |
| Wrzeciono | KAVO |
| Prędkość | 60000 obr./min |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| Certyfikat | CE ISO |
| Wydajność cięcia | 330 mm |
| Prędkość cięcia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Prędkość silnika wrzeciona | 50000r / M |
|---|---|
| Załaduj i rozładuj sposób | podręcznik |
| Rozkład | ± 0,01 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obszar roboczy | 680 mm * 360 mm * 50 mm |
| Ostrze | 9 par |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Nóż | ostrze liniowe |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Certyfikat | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |