| Model | CWVC-1A |
|---|---|
| Wielkość | 780 x 460 x 560 mm |
| Ciężar maszyny | 55 KG |
| Zminimalizuj grubość | 0,6-3,5 mm |
| Minimalizuj prędkość | 100/200/300/500mm/s |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Wielkość | 1027x400x436 mm |
| Oddzielny rozmiar | 720 mm |
| Minimalizuj prędkość | mauual |
| Minimalizuj grubość | 0,6-3,5 mm |
| Model | CWVC-1S |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Rozmiar (mm) | 420*280*400 |
| Gwarancja (rok) | 1 |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| grubość oddzielająca | 0,3-3,5 mm |
| długość oddzielająca | nieograniczony |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Nóż | dwa ostrza liniowe |
| Ostrze | Liniowy |
|---|---|
| Grubość cięcia | 0.3-3.5 |
| Prędkość cięcia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| OSTRZA | typ liniowy i okrągły |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
| Długość separacji | 460 mm (można dostosować) |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Minimalizuj prędkość | Podręcznik |
| Czas dostawy | 5 |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Czas dostawy | 5 dni od otrzymania płatności |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Rozmiar | 1027x400x436 mm |
| Oddzielny rozmiar | 720 mm |
| Minimalizuj prędkość | Podręcznik |
| Minimalizuj grubość | 0,6-3,5 mm |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Ciężar maszyny | 45/30 kg |
| Minimalizuj prędkość | Podręcznik |
| Zminimalizuj grubość | 0,6-3,5 mm |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Pneumatyczna maszyna do cięcia płytek PCB z rowerem V-Groove z funkcją przepływową | 480 mm |
|---|---|
| Wielkość | 1035*345*620 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,1-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 304 kg |