| Rozkład | ± 0,01 mm |
|---|---|
| Obszar roboczy | 320 * 320 mm (można dostosować |
| Prędkość silnika wrzeciona | 50000r / M |
| prędkość | Maks. 500 mm / s |
| Frez | ∅0,8-∅3,0 l |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Liczba ostrzy | trzy zestawy (6 sztuk) |
| System | motoryzowane |
| Władza | 110 / 220 V |
| Zastosowanie | Płyty FPC,FR4 |
|---|---|
| Gęstość | 0,1-1,0 mm |
| Władza | 220 V lub 110 V |
| Waga | 680 kg |
| Kolor | Biały |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zastosowanie | Płyty FPC,FR4 |
|---|---|
| Gęstość | 0,1-1,0 mm |
| Władza | 220 V lub 110 V |
| Waga | 680 kg |
| Kolor | Biały |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Czas realizacji | 7 dni |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| długość platformy | Zindywidualizowane |
| moc | : 220 V 50/60 HZ |
|---|---|
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| waga | 115kgs |
| RPM | 4500 obr / min |
| Minimalna wysokość ołowiu | 1,2 mm |
| Model | CWV-1M460 |
|---|---|
| Maksymalna długość singulacji PCB | 460 mm |
| Grubość izolacji PCB | 0,6-3,5 mm |
| Rozmiar maszyny do izolowania PCB | 787 x 400 x 436 mm |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |