| Siła uderzenia | 3-30T |
|---|---|
| umierać | Dostosuj |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
|---|---|
| Przyczynić się | 3-30T |
| Depresja | 0.45-0.70pa |
| Gwarancja | darmowe 12 miesięcy |
| Waga | 530kg |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
|---|---|
| Ostrze | Typ dwóch okrągłych |
| Gwarancja | Jeden rok za darmo |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Najdłuższa minimalizacja | Nieograniczony |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Długość cięcia | nieograniczony |
| Nóż | Liniowy |
|---|---|
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| wydajność cięcia | nieograniczony |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
|---|---|
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |