| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | Nieograniczony |
| Prędkość cięcia | 400 mm / s |
| napięcie | 220 /110 V |
| Rozmiar maszyny | 2180 * 620 * 960 mm |
| Imię | Maszyna do depanelowania PCB SMT Laser |
|---|---|
| Laser | Optowave |
| Gwarancja | Bezpłatny rok |
| Maksymalny rozmiar płytki drukowanej | 600 * 460 mm |
| Długość fali lasera | 355nm |
| produkt | Separator V-Cut PCB |
|---|---|
| break | Chuangwei |
| kolor | Biały |
| Długość cięcia maks | 430 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Materiał | PCB, matryca |
|---|---|
| Zastosowanie | Płyta, sztywna płytka drukowana |
| Tryb sterowania | Automatyczny, ręczny, elektryczny |
| Nazwa produktu | Dziurkacz PCB |
| Prowadzić | Pneumatyczny |
| Materiał | PCB, PCB aluminiowe |
|---|---|
| Prowadzić | Pneumatycznie |
| Nazwa produktu | Depanelizacja PCB |
| Kształt | Wyrzuty w kształcie litery V, LED |
| Tryb sterowania | Fresowanie PCB, Elektryczne |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Zindywidualizowane | - Tak, tak. |
| Precyzja cięcia | ±0,05 mm |
| Czas cyklu | 7-15 sekund |
| Rozmiar dziurkowania | Maks. 400*300 mm |
| Szczegóły pakowania | Świetna do żeglugi, bezpieczna, bez konieczności fumigacji. |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 7 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T/T, L/C |
| Możliwość Supply | 800 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Kształt ostrzy | Dwa ostrza liniowe |
|---|---|
| Szerokość cięcia | 0,6-3,2 mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Platforma | Można dostosować |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Oddzielna długość | 600 mm (można dostosować) |
|---|---|
| Oddzielna grubość | 0,6-3,5 mm |
| Ostrze | Ostrze liniowe i okrągłe |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| Maksymalna długość wycięcia płyt PCB | 330mm/270mm ((Może być wykonana na zamówienie) |
| Grubość depanelacji PCB | 0,3-3,5 mm |
| Napięcie i moc | 110V/220V |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |