| Rodzaj ostrza | Ostrza liniowe |
|---|---|
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
| Gwarancja | jeden rok bezpłatnie |
| Oddzielna długość | 200mm |
| Oddzielna grubość | 0,3-3,5 mm |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Rama | Solidna, żelazna rama |
| Gwarancja | rok bez opłat |
| Zastosowanie | Płyty aluminiowe FR4 CEM1 CEM3 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Aplikacja | Panel przyłączeniowy do połączeń frezarskich |
| Standardowy obszar roboczy | 320*320mm |
| System operacyjny | Wygraj 7 |
| Wrzeciono | Gwiazda poranna lub KAVO |
| Rama | solidna rama wykonana z litego żelaza |
|---|---|
| Prędkość cięcia | 400 mm/s |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Materiał ostrza | Stali szybkiej z Japonii |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Grubość depanelowania | 0,3-3,5 mm |
|---|---|
| Długość depanelingu | nieograniczony |
| Gwarancja | Rok |
| Nóż | ostrza liniowe z Japonii |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pneumatyczna maszyna do cięcia płytek PCB z rowerem V-Groove z funkcją przepływową | 480 mm |
|---|---|
| Wielkość | 990×425×350 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 220 KG |
| Pneumatyczna maszyna do cięcia płytek PCB z rowerem V-Groove z funkcją przepływową | 480 mm |
|---|---|
| Wielkość | 1035*345*620 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,1-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 304 kg |
| Pneumatyczna maszyna do cięcia płytek PCB z rowerem V-Groove z funkcją przepływową | 480 mm |
|---|---|
| Wielkość | 990×425×350 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 220 KG |
| Nóż | Liniowy |
|---|---|
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| OSTRZA | typ liniowy i okrągły |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
| Długość separacji | 460 mm (można dostosować) |