| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Czas realizacji | 7 dni |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| długość platformy | Zindywidualizowane |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pojemność grubości | 1,0-3,0 mm |
| Długość cięcia | nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
| Długość separacji | 460 mm |
| Rodzaj ostrza | okrągły i liniowy |
| Władza | 110/220 V |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Odkurzacz | Góra lub dół (opcjonalnie) |
| Bit routingu | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 mm |
| Standardowy obszar roboczy | 450*350mm |
| Materiał PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Ostrze | Liniowy |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Grubość | 0,3-3,5 mm |
| maksymalna długość | 400mm |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| certification | CE ISO |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |