| Nazwa produktu | Separator V-Cut |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,2 mm |
| Punkt cięcia | 0-100-200-300-400 mm |
| żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Platforma | 500*270 mm |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
| Czas realizacji | jeden dzień po otrzymaniu płatności |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj ostrza | dwa okrągłe ostrza |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Nóż | dwa okrągłe ostrza |
|---|---|
| Struktura | Solidne żelazo |
| Gwarancja | Bezpłatny rok |
| Czas realizacji | 1 dzień |
| Termin płatności | TT ZGODNIE |
| kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,4–6 mm |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Rozmiar PCB | 350 * 350 mm (maks.) |
| waga | 1900 kg |
| Moc (W) | 400 |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Router PCB | Precyzja osi |
| Precyzja cięcia | 0,01 mm |
| Maksymalna grubość PCB | 5mm |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,4-6mm |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Rozmiar PCB | 350*350mm (maks.) |
| Wrzeciono | KAWO |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Odkurzacz | Góra lub dół (opcjonalnie) |
| Bit routingu | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 mm |
| Rozmiar PCB | 450*350mm |
| Materiał PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| funkcje | z dwoma obszarami roboczymi |
| ustalić rok | 1999 |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |