| Kolor | Biały |
|---|---|
| Wrzeciono | KAWO |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Materiał PCB | FR4, CEM, MCPCB |
| Grubość PCB | 3,0 mm |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Nóż | ostrze liniowe |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Nóż | ostrze liniowe |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Silnik | Japoński precyzyjny silnik krokowy na poziomie mikro |
|---|---|
| Tryb ruchu | Punkt do punktu, Linia ciągła |
| Przenoszenie | Japoński pasek, precyzyjna prowadnica liniowa |
| Powtarzalność | ±0,01 mm/200 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| Czas dostawy | 5-7 dni roboczych |
| Precyzja cięcia | 0,01 mm |
| Wrzeciono | 50000 obr./min |
| Silnik | Japoński precyzyjny silnik krokowy na poziomie mikro |
|---|---|
| Tryb ruchu | Punkt do punktu, Linia ciągła |
| Przenoszenie | Japoński pasek, precyzyjna prowadnica liniowa |
| Powtarzalność | ±0,01 mm/200 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| wydajność cięcia | nieograniczony |
| Nóż | dwa ostrza liniowe |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Blade | dwa okrągłe ostrza |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Grubość depaningu | 1,0-3,5 mm |
| Prędkość depanowania | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| Certyfikat | CE ISO |
| Wydajność cięcia | 330 mm |
| Prędkość cięcia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |