| czas dostawy | 3-5 dni po otrzymaniu płatności! |
|---|---|
| System | Typ automatyczny |
| Nazwa | Depanelizator PCB |
| MOQ | 1 zestaw |
| Posługiwać się | wycinanie zadrukowanego koła i deski ałunu... |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Waga | 600 KG |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | Niemcy KAVO |
| Precyzja cięcia | 0,1 mm |
| Model | CWVC-330 |
|---|---|
| Maksymalna długość singulacji PCB | 330 mm (można wykonać na zamówienie) |
| Grubość izolacji PCB | 0,3-3,5 mm |
| Napięcie i moc | 110 V/220 V 10 W |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Materiał | PCB, aluminium, miedź, metal |
|---|---|
| Kształt | V |
| Tryb sterowania | Automatyczny, ręczny. |
| Zastosowanie | Zarząd |
| Rodzaj ostrza | Ostrze liniowe |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Długość cięcia | Dostosuj |
| Ostrze | Ostrza liniowe |
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
| Materiał | PCB, wstępnie punktowana PCB |
|---|---|
| Nazwa produktu | Sprzęt do montażu PCB |
| Napęd | Silnik |
| Podanie | Płytka, płytka drukowana |
| Rodzaj ostrza | Ostrza okrągłe |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Długość cięcia | 270 mm |
| Władza | 110/220 V |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Grubość izolacji PCB | 0,6-3,5 mm |
|---|---|
| Kontrola prędkości separacji PCB | Ręcznie |
| Rozmiar maszyny do izolowania PCB | 787 x 400 x 436 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj ostrza | Ostrze okrągłe i liniowe |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Aplikacja | cięcie pcb, led płyta ałunowa .PCBA ... |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Długość cięcia | 330mm |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |