| Rozmiar platformy | 500*270mm (może być wykonany na zamówienie) |
|---|---|
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
| żywotność baldes | 7-8 miesięcy |
| Prędkość cięcia | 0-400mm/s |
| Grubość cięcia | 1,0-3,5 mm |
| Termin handlowy | EXW / FOB |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 SET |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| grubość separacji | 0,8-3,0 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Termin handlowy | EXW / FOB |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 ZESTAW |
| Długość cięcia | bez limitu |
| Grubość separacji | 0,8-3,0 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Czas realizacji | 1 dzień |
|---|---|
| Zapłata | TT z góry |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Czas realizacji | 1 dzień |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj ostrza | dwa okrągłe ostrza |
| Długość platformy | Standard 500 mm, można dostosować dowolną długość |
| Nazwa | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Prędkość cięcia PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Imię | Maszyna do cięcia laserem PCB |
|---|---|
| kolor | Dostosowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| moc | AC220 V. |
| Laser | 355nm |
| Nazwa produktu | Separator laserowy PCB/FPC |
|---|---|
| Marka | ChaungWei |
| Gęstość | ≤ 1,2 mm |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Kształt ostrzy | Ostrza okrągłe |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Rodzaj maszyny | Typ automatyczny |