| Szczegóły pakowania | Pierwszą rzeczą do rozważenia będzie obudowa ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Pierwszą rzeczą do rozważenia będzie obudowa ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 770*510*450 |
| Masę (kg) | 55 |
| Min. Min. Order (Set) Zamówienie (zestaw) | 1 |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 100 zestawów / tydzień |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
|---|---|
| Długość cięcia | nieograniczony |
| Gwarancja | Bezpłatny rok |
| wysokość komponentów | do 50 mm |
| Nóż | dwa ostrza liniowe |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| wydajność cięcia | nieograniczony |
| Nóż | dwa ostrza liniowe |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rodzaj | Typ automatyczny |
| Czas dostawy | w ciągu 7 dni roboczych |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | Typ ręczny |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Gwarancja | za darmo przez rok |