| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
|---|---|
| Długość separacji | 600 mm |
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | o szerokości nieprzekraczającej 10 mm |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Ostrze | Liniowy |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Grubość | 0,3-3,5 mm |
| maksymalna długość | 400mm |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie | 110/220 V |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
| Certyfikat | CE ISO |
|---|---|
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Sposób wysyłki | EXW/FOB (opcja) |
| Obszar roboczy | 320 * 320 mm (można dostosować |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
| koło życia | 200000 razy |
|---|---|
| Kolor | Niebieski/czarny/szary |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Standardowa temperatura pracy | 260 |
| Maksymalna temperatura pracy (C) | 350 |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 0~400 |
| Grubość cięcia (mm) | 1,0 ~ 3,5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Grubość separacji | 1,0-3,5 mm |
|---|---|
| Długość separacji | 330 mm |
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Rok założenia | 1999 |
| Użycie | wykrawanie PCBA, płyta ałunu |
| Przyczynić się | 8 ton |
| System | Sterowanie LCD |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |