| Nazwa | Maszyna do separacji PCB z ruchomym ostrzem Depanelizer PCB do separacji PCB |
|---|---|
| Wydajność cięcia | Maksymalnie 460 mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Bezpieczeństwo | Ochrona czujnika |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| umierać | Dostosuj |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Zastosowanie | Do elektroniki, telefonów komórkowych, komputerów, PCB, FPC |
| System | Automatyczna maszyna do bicia |
|---|---|
| Sposób wysyłki | opcja (zgodnie z wymaganiami klientów) |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Sposób na dziurkowanie | Perforacja PCB / FPC z matrycą perforacyjną |
| Długość fali | 355um |
|---|---|
| Super | Niski pobór mocy |
| Laser | 12/15/17W |
| Marka lasera | optowave |
| Moc | 220V 380V |
| Nazwać | Półautomatyczna maszyna do wykrawania płytek PCB |
|---|---|
| Obszar roboczy | 330×220 |
| Wkład (T) | 8 |
| Rozmiar | 800×730×1230 |
| Gwarancja | Darmowy jeden rok |
| Maksymalny rozmiar płytki drukowanej | 460 * 460 mm (standard) |
|---|---|
| Laser | Laser UV na ciele stałym |
| Marka lasera | Optowave |
| Precyzja cięcia | ± 20 μm |
| Imię | Laserowy system depanelowania |
| nazwisko | Semi-Automatyczna maszyna do perforacji PCB |
|---|---|
| Obszar roboczy | 330×220 |
| Przyczynić się (T) | 8 |
| Wielkość | 800×730×1230 |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Długość ostrza | 330 mm |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Ostrze w ruchu | Pchnięcie ręką |
| dokładność cięcia | ±0,5 mm |
| Rodzaj cięcia | V Groove |
| nazwisko | Wykrawanie Depanelowanie |
|---|---|
| Powierzchnia PCB (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Masę (kg) | 680 |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |