| Szczegóły pakowania | Obudowa ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 1000 ZESTAWÓW/ROK |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Tryb | Automatyczny |
|---|---|
| Gęstość procesji | 00,4 mm do 3,2 mm |
| Wielkość | 770*510*450 mm |
| Prędkość | Nastawny |
| Prędkość rozdzielacza | 0-400 |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 0~400 |
| Grubość cięcia (mm) | 1,0 ~ 3,5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Prędkość cięcia | 0-1000 mm / s |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Prasa wykrawająca |
| Pochodzenie | Chiny |
| Rozmiar PCB | 220x320 mm |
| waga produktu | 150 KG |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Model | CWV-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Rozmiar (mm) | 420*280*400 |
| Masę (kg) | 20/40 |
| Grubość cięcia (mm) | 1,0 ~ 3,5 |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |