| Termin płatności | T/T, paypal, karta kredytowa, gotówka |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Czas dostawy | 3-5 dni po otrzymaniu płatności |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| nazwisko | maszyna do tworzenia płytek PCB |
| Długość separacji | Nieograniczony |
|---|---|
| Szczegóły opakowania | skrzynia ze sklejki |
| Szczegóły dostawy | w ciągu 3 dni po potwierdzeniu płatności |
| łysy | trzy zestawy ostrzy okrągłych |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów / miesiąc |
| Waga | 36 kg |
|---|---|
| prędkość cięcia ((mm/s) | Dostosować |
| Grubość płyty (mm) | 0,5-3,0 |
| Komponenty Wysokość (mm) | 0-10 |
| Napięcie (v) | 110/220 |
| Rama | solidna rama wykonana z litego żelaza |
|---|---|
| Prędkość cięcia | 400 mm/s |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Materiał ostrza | Stali szybkiej z Japonii |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Długość ostrza | 330 mm |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Ostrze w ruchu | Pchnięcie ręką |
| dokładność cięcia | ±0,5 mm |
| Rodzaj cięcia | V Groove |
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | Nieograniczony |
| Prędkość cięcia | 400 mm / s |
| napięcie | 220 /110 V |
| Rozmiar maszyny | 2180 * 620 * 960 mm |
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | Nieograniczony |
| Prędkość cięcia | 400 mm / s |
| napięcie | 220 /110 V |
| Rozmiar maszyny | 2180 * 620 * 960 mm |
| nazwisko | Separator PCB z wieloma rozdzielaczami |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Materiał na ostrza | Stali o wysokiej prędkości |
| Liczba ostrzy | 9 |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Długość fali lasera | 355nm |
|---|---|
| Precyzja pozycjonowania | ± 2 μm |
| Dokładność powtórzeń | ± 1 μm |
| Szybkość skanowania laserowego | 2500 mm / s (maks.) |
| moc | 220v 380v |