| Gwarancja | 12 miesięcy bezpłatnie |
|---|---|
| Nóż | dwa ostrza liniowe |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca z Japonii |
| Życie ostrzy | 7-8 miesięcy |
| grubość oddzielająca | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| wydajność cięcia | nieograniczony |
| Nóż | dwa ostrza liniowe |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Nóż | Liniowy |
|---|---|
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | o.3-3,5 |
| wydajność cięcia | nieograniczony |
| Materiał ostrza | ostrza liniowe z Japonii |
| Życie ostrzy | 7-8 miesięcy |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Rodzaj | Automatyczny |
| certification | CE ISO |
| Ostrze | 9 par |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| grubość oddzielająca | 0,3-3,5 mm |
| długość oddzielająca | nieograniczony |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Nóż | dwa ostrza liniowe |
| Ostrze | 9 par |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |
| Ostrze | 9 par |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
|---|---|
| Długość cięcia | nieograniczony |
| Gwarancja | Bezpłatny rok |
| wysokość komponentów | do 50 mm |
| Nóż | dwa ostrza liniowe |