| Maksymalna długość cięcia | bez limitu |
|---|---|
| Zasilacz | 110/220 V. |
| Podanie | Depanelizacja różnej grubości płyty FR4 / aluminiowej |
| Czas dostawy | 1-3 DZIEŃ |
| Avantage | Łatwa obsługa, dobrze zabezpiecz komponent |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 16/18 sztuk (wykonane zgodnie z wymaganiami klientów) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał łydek | Stal szybkotnąca |
| Numer modelu | CWVC-5 |
| Materiał | Marmur |
|---|---|
| wykończenie powierzchni | Farba ESD |
| Napięcie | 110 V / 220 V. |
| Ciężar maszyny | 1500 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Termin handlowy | EXW / FOB |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 SET |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| grubość separacji | 0,8-3,0 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| nazwisko | ruter PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Rodzaj ostrza | dwa ostrza okrągłe |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
| Max. Maks. pcb separation length długość separacji PCB | 330 mm |
|---|---|
| nazwisko | Depanel PCB |
| MOQ | 1 SET |
| Termin płatności | Gotówka, T/T, PayPal, karta kredytowa |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni od otrzymania płatności |
| nazwisko | Depanel PCB |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Termin płatności | Gotówka, T/T, PayPal, karta kredytowa |
| Rok założenia | 1999 |
| Max. Maks. pcb separation length długość separacji PCB | 330 mm |
| nazwisko | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Warunki | Nowy |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650 * 450 mm (można wykonać na zamówienie) |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| nazwisko | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Warunki | Nowy |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650 * 450 mm (można wykonać na zamówienie) |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |