| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Wkład dziurkowania (T) | 3 (można wykonać na zamówienie do 30T) |
| Obszar roboczy (mm) | 330*220 (można wykonać na zamówienie) |
| Napięcie (v) | 110/220 |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
| Kształt PCB | Połączenie przegubowe |
|---|---|
| Korzyść | Niska cena |
| separator pcb | separator pcb |
| Czasy ruchów akcji | 12 razy / min |
| Ciśnienie robocze suchego powietrza | 0,50-0,70 Mpa |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość separacji | 330 mm |
| Pakiet | Obudowa ze sklejki |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 7 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1200 ZESTAWÓW / ROK |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Wkład dziurkowania (T) | 8 |
| Obszar roboczy (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
| Imię | Środek do usuwania skrawków |
|---|---|
| Podanie | Deski trasowane |
| Grubość PCB | maks. 3,5 mm |
| Nibbler PCB | Nibbler PCB |
| Przesuń suwak | 2 mm |
| Siła uderzenia | 3-30T |
|---|---|
| umierać | Dostosuj |
| Gwarancja | Rok |
| pracują | 330*220mm |
| Rodzaj | Pneumatyczny |