| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Materiał | PCB, miedziane PCB, aluminiowe PCB |
|---|---|
| Napęd | Pneumatyczny |
| Rodzaj ostrza | Ostrza liniowe |
| Nazwa produktu | Maszyna do depanelizacji PCB |
| Podanie | Płytka, płytka drukowana |
| Ostrze | Liniowy |
|---|---|
| Grubość cięcia | 0.3-3.5 |
| Prędkość cięcia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość separacji | 200 mm |
| Pakiet | Obudowa ze sklejki |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Wymiary (szer. * głęb. * wys.) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Waga | 550 KG |
| Przesunięcie wysokości | 60 ~ 110 mm |
| Powtarzalność pozycjonowania | 0,001 mm |
| Obszar roboczy osi (maks.) | 680mm * 360mm * 50mm |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |