| Model | CWPL |
|---|---|
| Standardowy tonaż stempla (tony) | 8 |
| Obszar roboczy (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
| Podanie | Inny kształt |
|---|---|
| rozmiar | 280x105x185mm |
| waga | 2 kg |
| Ciśnienie robocze suchego powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Numer modelu | CWV-LT |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| nazwisko | Separator PCB typu V-cut z ruchomym ostrzem Automatyczna depanelacja PCB |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |