| Długość cięcia | 460 mm (możliwość wykonania według wymagań klienta) |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Rodzaj ostrza | jedno ostrze okrągłe i jedno ostrze liniowe |
| System | Typ automatyczny |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Długość cięcia | 460 mm (możliwość wykonania według wymagań klienta) |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Rodzaj ostrza | jedno ostrze okrągłe i jedno ostrze liniowe |
| System | Typ automatyczny |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| Czas dostawy | 5-7 dni roboczych |
| Precyzja cięcia | 0,01 mm |
| Wrzeciono | 50000 obr./min |
| Długość cięcia | 460 mm |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Rodzaj ostrza | jedno ostrze okrągłe i jedno ostrze liniowe |
| System | Typ automatyczny |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Długość separacji | Nieograniczony |
|---|---|
| Szczegóły opakowania | skrzynia ze sklejki |
| Szczegóły dostawy | w ciągu 3 dni po potwierdzeniu płatności |
| łysy | trzy zestawy ostrzy okrągłych |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów / miesiąc |
| Długość separacji | Nieograniczony |
|---|---|
| Szczegóły opakowania | Pułapka ze sklejki |
| Szczegóły dostawy | w ciągu 3 dni po potwierdzeniu płatności |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| płyta | 1,2 / 2,4 m (opcja) |
| Długość separacji | Nieograniczony |
|---|---|
| Szczegóły opakowania | Pułapka ze sklejki |
| Szczegóły dostawy | w ciągu 3 dni po potwierdzeniu płatności |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| płyta | 1,2 / 2,4 m (opcja) |
| nazwisko | Separator PCB typu V-cut z ruchomym ostrzem Automatyczna depanelacja PCB |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| Materiał | PCB, PCB aluminiowe |
|---|---|
| Prowadzić | Pneumatycznie |
| Nazwa produktu | Depanelizacja PCB |
| Kształt | Wyrzuty w kształcie litery V, LED |
| Tryb sterowania | Fresowanie PCB, Elektryczne |
| Długość deski | 300 ~ 1200 mm (można wykonać na zamówienie) |
|---|---|
| Wymiary | 2105*1662*1716mm |
| Rozmiar opakowania maszyny | 95*85*195CM |
| Materiał modelu | Stal szybkotnąca |
| Zasilanie | 220 V |