| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| Sposób wysyłki | FOB / EXW / CIF |
| Materiał | stal szybkotnąca |
| Termin płatności | T/T |
| Cechy | Zindywidualizowane |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-5 dni |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Zalety | oddzielne płytki z mikroprzewodami |
| Rodzaj | Typ automatyczny |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
|---|---|
| Przyczynić się | 3-30T |
| Depresja | 0.45-0.70pa |
| Gwarancja | darmowe 12 miesięcy |
| Waga | 530kg |
| Kolor | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Wymiary | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| Rozmiar maszyny | 930 x 880 x 1230 mm |
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Maksymalny przeprowadzka | X: 810 mm Y: 370 mm Z: 90 mm |
| Kolor | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Wymiary | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| Rozmiar maszyny | 930 x 880 x 1230 mm |
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Maksymalny przeprowadzka | X: 810 mm Y: 370 mm Z: 90 mm |
| Kolor | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Wymiary | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| Rozmiar maszyny | 930 x 880 x 1230 mm |
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Maksymalny przeprowadzka | X: 810 mm Y: 370 mm Z: 90 mm |
| Nazwa | półautomatyczna maszyna do depanelowania typu puching |
|---|---|
| Obszar roboczy | 330×220 |
| Przyczynić się (T) | 8 |
| Wielkość | 800×730×1230 |
| Gwarancja | za darmo jeden rok |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Standardowy tonaż stempla (tony) | 3 (można wykonać na zamówienie do 30T) |
| Obszar roboczy (mm) | 330*220 (można wykonać na zamówienie) |
| Napięcie (v) | 110/220 |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
| Pleśń | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Zastosowanie | FPC/PCB |
| Marka | CW |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Depresja | 00,45-0,70Mpa |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |