| Obszar roboczy | 330×220 |
|---|---|
| Przyczynić się (T) | 8 |
| Wielkość | 800×730×1230 |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 330×220 |
|---|---|
| Przyczynić się (T) | 8 |
| Wielkość | 800×730×1230 |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Prędkość cięcia | 0-1000 mm / s |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Prasa wykrawająca |
| Pochodzenie | Chiny |
| Rozmiar PCB | 220x320 mm |
| waga produktu | 150 KG |
| nazwisko | Wykrawanie Depanelowanie |
|---|---|
| Powierzchnia PCB (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Masę (kg) | 680 |
| nazwisko | Wykrawanie Depanelowanie |
|---|---|
| Powierzchnia PCB (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Masę (kg) | 680 |
| Nazwa | Wykrawanie Depanelowanie |
|---|---|
| Ciśnienie | 8T |
| Wielkość | 730 X 810 X 1700 mm |
| Zasilanie | 110/220 V |
| Depresja | 0,45-0,7 Pa |
| Siła uderzenia | 3-10T |
|---|---|
| umierać | Dostosuj |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 330*220mm (może być dostosowane) |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| Sposób wysyłki | FOB / EXW / CIF |
| Materiał | stal szybkotnąca |
| Termin płatności | T/T |
| Cechy | Zindywidualizowane |