| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Sposób na dziurkowanie | Perforacja PCB / FPC z matrycą perforacyjną |
| Rok założenia | 1999 |
| System | Automatyczny |
| nazwisko | Automatyczna wykrawarka do płytek drukowanych |
|---|---|
| Zalety | dziurkowanie pcb bez ulic |
| Charakterystyka | Separacja pcb / fpc według modelu |
| Tworzyć | 1999 |
| Przyczynić się | 8t - 30t |
| nazwisko | Automatyczna wykrawarka do płytek drukowanych |
|---|---|
| Zalety | dziurkowanie pcb bez ulic |
| Charakterystyka | Separacja pcb / fpc według modelu |
| Tworzyć | 1999 |
| Przyczynić się | 8t - 30t |
| MOQ | 1 zestaw |
|---|---|
| Nazwa | model wykrawania |
| materiał na model | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | Dostosowane |
| Czas gotowości | 7-15 dni |
| Materiał do modelu | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni |
| Sposób wysyłki | FOB/CIF/EXW |
| Rodzaj cięcia | Dziurkowanie |
| Gwarancja | 12 miesięcy bez opłat |
|---|---|
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Władza | 110/220 V |
| Poncz przyczynić się | 3 (klient może wykonać do 30 T) |
| Obszar roboczy | 330*220 (można wykonać na zamówienie) |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Nazwa | Wykrawanie Depanelowanie |
|---|---|
| Powierzchnia PCB (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Masę (kg) | 680 |
| Gwarancja | 12 miesięcy bez opłat |
|---|---|
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Władza | 110/220 V |
| Poncz przyczynić się | 3 (klient może wykonać do 30 T) |
| Obszar roboczy | 330*220 (można wykonać na zamówienie) |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |