| Model | CWPE |
|---|---|
| Standardowy tonaż stempla (tony) | 3 (można wykonać na zamówienie do 30T) |
| Obszar roboczy (mm) | 330*220 (można wykonać na zamówienie) |
| Napięcie (v) | 110/220 |
| Robocze ciśnienie powietrza (Mpa) | 0,5-0,7 |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Obszar roboczy | 330×220 |
|---|---|
| Przyczynić się (T) | 8 |
| Wielkość | 730×810×1700 |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Minimalizuj prędkość | Pneumatyczny |
| Wkład ((ton) | 8 |
| Czas dostawy | 5 dzień |
| Szczegóły pakowania | Obudowa ze sklejki |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Minimalizuj prędkość | Pneumatyczny |
| Wkład ((ton) | 8 |
| Czas dostawy | 5 dzień |
| Szczegóły pakowania | Obudowa ze sklejki |