| Model | CWPL |
|---|---|
| Wkład ((ton) | 8 |
| Minimalne zamówienie | 1 |
| Czas dostawy | 5 |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Wielkość | 730 X 810 X 1700 mm |
| Tworzyć | 1999 |
| Tnące płytki PCB | Aluminium, włókna, FR4, miedź |
| Gwarancja na separator PCB | Rok |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Przyczynić się | 3-30T |
| stół roboczy | 330 x 220 mm |
| Zasilanie | 110/220 |
| Szczegóły pakowania | Obudowa ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| umierać | Dostosuj |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Zastosowanie | Do elektroniki, telefonów komórkowych, komputerów, PCB, FPC |
| Termin dostawy wykrawarki | W ciągu 7 dni |
|---|---|
| Przyczynić się | 8 ton |
| Rodzaj | Automatyczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rok założenia | 1999 |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Rozmiar (mm) | 930 X 880 X 1230 |
| Wkład ((ton) | 8 |
| Waga | 680 kg |
| Szczegóły pakowania | skrzynia ze sklejki |
| System | automatyczne dziurkowanie |
|---|---|
| Sposób wysyłki | opcja (zgodnie z wymaganiami klientów) |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Sposób na dziurkowanie | Perforacja PCB / FPC z matrycą perforacyjną |
| System | Automatyczna maszyna do bicia |
|---|---|
| Sposób wysyłki | opcja (zgodnie z wymaganiami klientów) |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Sposób na dziurkowanie | Perforacja PCB / FPC z matrycą perforacyjną |
| Czas dostawy | W ciągu 7 dni |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez 1 rok |
| Rok założenia | 1999 |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów/miesiąc |
| Przyczynić się | 8 ton |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Rok założenia | 1999 |
| Użycie | wykrawanie PCBA, płyta ałunu |
| Przyczynić się | 8 ton |
| System | Sterowanie LCD |