| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3-9 zestawów (dostosowane) |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3-9 zestawów (dostosowane) |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3-9 zestawów (dostosowane) |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3-9 zestawów (dostosowane) |
| Długość cięcia | bez limitu |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Maksymalny rozmiar PCB | 600*460mm |
|---|---|
| Zasilacz | 230 VAC, 50-60 Hz, 3 kVA |
| Długość fali lasera | 355nm |
| Jakość | Wysoki stopień |
| Gwarancja | bezpłatnie przez 1 rok |
| Nazwa | System depanelizatora PCB |
|---|---|
| Prędkość cięcia XY | 0~100mm/s |
| Dokładność reorientacji | ± 0,01 mm |
| XYZ AB Sposób uruchomienia | Serwomotory AC |
| Wysokość przenośnika taśmowego | 900 ±50 mm |
| kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,4–6 mm |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Rozmiar PCB | 350 * 350 mm (maks.) |
| Wrzeciono | KAVO |
| Materiał PCB | FPC,FR4 |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 350 * 350 mm (maks.) |
| Wrzeciono | KAVO |
| Rozmiar | 1000*1200*1533mm |
| Waga | 1900kg |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,4-6mm |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Rozmiar PCB | 350*350mm (maks.) |
| Wrzeciono | KAWO |