| kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,4–6 mm |
| Wrzeciono | KAVO |
| rozmiar | 1000 * 1200 * 1533 mm |
| waga | 1900 kg |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3-9 zestawów (dostosowane) |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Kontrola | Sterowanie ekranem dotykowym |
|---|---|
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Gwarancja | rok bez opłat |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |
| kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,4–6 mm |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Rozmiar PCB | 350 * 350 mm (maks.) |
| waga | 1900 kg |
| Czas dostawy | 3-5 dni od otrzymania płatności |
|---|---|
| System | Typ automatyczny |
| nazwisko | Depanelizator PCB |
| MOQ | 1 SET |
| Użycie | cięcie tablicy z drukowanymi okręgami i tabliczki z aluminiowym... |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3-9 zestawów (dostosowane) |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,4-6mm |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Rozmiar PCB | 350*350mm (maks.) |
| Wielkość | 1000*1200*1533 mm |