| Rodzaj | Typ pneumatyczny |
|---|---|
| Materiał ostrzy | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Usługa | wspierać służbę za granicą |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów / miesiąc |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Wydajność cięcia | 330 mm |
| Ostrze | Może być dostosowany |
| Materiał PCB | FR4, aluminium, CEM |
| Maszyna do cięcia w kształcie litery V | Maszyna do cięcia w kształcie litery V |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Karta kredytowa T / TL / C paypal west union |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Nóż | ostrze liniowe |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Nóż | ostrze liniowe |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Ostrze | Liniowy |
|---|---|
| Grubość cięcia | 0.3-3.5 |
| Prędkość cięcia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Liczba ostrzy | trzy zestawy (6 sztuk) |
| System | motoryzowane |
| Władza | 110 / 220 V |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Liczba ostrzy | trzy zestawy (6 sztuk) |
| System | motoryzowane |
| Władza | 110 / 220 V |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |