| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Wysokość komponentów | 70mm |
| Tolerancja cięcia | ±0,1 mm |
| Ostrze haka | Odcinek z haczykiem |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | Ostrza okrągłe |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| nazwisko | Separator PCB z wieloma rozdzielaczami |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Materiał na ostrza | Stali o wysokiej prędkości |
| Liczba ostrzy | 9 |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość separacji | 200 mm |
| Pakiet | Obudowa ze sklejki |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| grubość separacji | 0,3-3,5 mm |