| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| Maksymalna długość wycięcia płyt PCB | 330mm/270mm ((Może być wykonana na zamówienie) |
| Grubość depanelacji PCB | 0,3-3,5 mm |
| Napięcie i moc | 110V/220V |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| nazwisko | Maszyna do cięcia PCB |
|---|---|
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Długość cięcia | 330 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ostrze | używać stali szybkiej |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Model | CWVC-330 |
|---|---|
| Wielkość | 620 mm x 230 mm x 400 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,3-3,5 mm |
| Ciężar maszyny | 165 KG |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Maksymalna długość PCB | 330 mm |
| Grubość PCB | 1,0-3,5 mm |
| Marka | CW |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |