| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość separacji | 200 mm |
| Pakiet | Obudowa ze sklejki |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| nazwisko | Separator PCB V |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba bloczków | 3 zestawy (6 sztuk) |
| Kształt ostrzy | Ostrza koła |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Wydajność cięcia | bez limitu |
| OSTRZA | 3 zestawy |
| Napędowy | Silnik |
| Grubość PCB | 0,8-3,5 mm |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Użycie | cięcie paneli led, pcb.. |
| Liczba ostrzy | 6 sztuk |
| Kształt ostrzy | typ koła |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Rama | Solidna, żelazna rama |
| Gwarancja | rok bez opłat |
| Zastosowanie | Płyty aluminiowe FR4 CEM1 CEM3 |
| Ostrze | okrągłe ostrza |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Grubość depaningu | 1,0-3,5 mm |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | nieograniczony |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Karta kredytowa T / TL / C paypal west union |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni od otrzymania płatności |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez 1 rok |
| Długość cięcia | 330 mm |
| Zdolność do dostaw | 50 zestawów / miesiąc |
| Materiał | Stal szybkotnąca |