| nazwisko | Separator PCB typu V-cut z ruchomym ostrzem Automatyczna depanelacja PCB |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| nazwisko | Separator PCB typu V-cut z ruchomym ostrzem Automatyczna depanelacja PCB |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| nazwisko | Separator PCB typu V-cut z ruchomym ostrzem Automatyczna depanelacja PCB |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| nazwisko | Separator PCB typu V-cut z ruchomym ostrzem Automatyczna depanelacja PCB |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| nazwisko | Separator PCB typu V-cut z ruchomym ostrzem Automatyczna depanelacja PCB |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| nazwisko | Separator PCB typu V-cut z ruchomym ostrzem Automatyczna depanelacja PCB |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| nazwisko | Separator PCB typu V-cut z ruchomym ostrzem Automatyczna depanelacja PCB |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Kształt ostrzy | Ostrze okrągłe |
| Materiał | Import stali szybkotnącej z Japonii |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW (Wykonane zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Wielkość | 620 x 270 x 320 mm |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Waga | 40 KG |
| Depanelowanie PCB | Depanelowanie PCB |
| Maksymalna długość PCB | 330 mm |
| Szczegóły pakowania | Świetna do żeglugi, bezpieczna, bez konieczności fumigacji. |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 7 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T/T, L/C |
| Możliwość Supply | 800 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |