| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| Maksymalna długość wycięcia płyt PCB | 330mm/270mm ((Może być wykonana na zamówienie) |
| Grubość depanelacji PCB | 0,3-3,5 mm |
| Napięcie i moc | 110V/220V |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| nazwisko | Maszyna do cięcia PCB |
|---|---|
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Długość cięcia | 330 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ostrze | używać stali szybkiej |
| nazwisko | Maszyna do cięcia PCB |
|---|---|
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Długość cięcia | 330 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ostrze | używać stali szybkiej |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Program | Pudełko dydaktyczne |
| Maksymalny rozmiar PCB | 400*400mm ((Może być wykonany na zamówienie) |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| nazwisko | Router PCB na komputerze |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Długość cięcia | 200/330/400/450/480 mm |
| Rodzaj | Typ pneumatyczny |
| Kształt ostrzy | Dwa ostrza liniowe |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni od otrzymania płatności |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Max . Maks. cutting length Długość cięcia | 330 mm |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów / miesiąc |
| Materiał na ostrze | Stal szybkotnąca |
| Waga | 36 kg |
|---|---|
| prędkość cięcia ((mm/s) | Dostosować |
| Grubość płyty (mm) | 0,5-3,0 |
| Komponenty Wysokość (mm) | 0-10 |
| Napięcie (v) | 110/220 |