| System | Automatyczna maszyna do bicia |
|---|---|
| Sposób wysyłki | opcja (zgodnie z wymaganiami klientów) |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Sposób na dziurkowanie | Perforacja PCB / FPC z matrycą perforacyjną |
| Wielkość | 620 x 270 x 320 mm |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Waga | 40 KG |
| Depanelowanie PCB | Depanelowanie PCB |
| Maksymalna długość PCB | 330 mm |
| Długość cięcia | 460 / 600 / 1200 mm |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Rok założenia | 1999 |
| System | Typ automatyczny |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Długość fali | 355um |
|---|---|
| Super | Niski pobór mocy |
| Laser | 12/15/17W |
| Marka lasera | optowave |
| Moc | 220V 380V |
| Szerokość PCB | 300 mm (można dostosować) |
|---|---|
| TRYB napędzany | Silnik krokowy / serwo (opcjonalnie) |
| Aniołek w kształcie litery V | >40° |
| Prędkość cięcia | 300-500/s |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Szerokość PCB | 300 mm (można dostosować) |
|---|---|
| TRYB napędzany | Silnik krokowy / serwo (opcjonalnie) |
| Aniołek w kształcie litery V | >40° |
| Prędkość cięcia | 300-500/s |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Szerokość PCB | 300 mm (można dostosować) |
|---|---|
| TRYB napędzany | Silnik krokowy / serwo (opcjonalnie) |
| Aniołek w kształcie litery V | >40° |
| Prędkość cięcia | 300-500/s |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| nazwisko | Maszyna do cięcia PCB |
|---|---|
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Długość cięcia | 330 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ostrze | używać stali szybkiej |
| nazwisko | Maszyna do cięcia PCB |
|---|---|
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Długość cięcia | 330 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ostrze | używać stali szybkiej |
| Maksymalny rozmiar płytki drukowanej | 460 * 460 mm (standard) |
|---|---|
| Laser | Laser UV na ciele stałym |
| Marka lasera | Optowave |
| Precyzja cięcia | ± 20 μm |
| Imię | Laserowy system depanelowania |