| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| Maksymalna długość wycięcia płyt PCB | 330mm/270mm ((Może być wykonana na zamówienie) |
| Grubość depanelacji PCB | 0,3-3,5 mm |
| Napięcie i moc | 110V/220V |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Obszar roboczy | 330×220 |
|---|---|
| Przyczynić się (T) | 8 |
| Wielkość | 800×730×1230 |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 330×220 |
|---|---|
| Przyczynić się (T) | 8 |
| Wielkość | 800×730×1230 |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Typ PCB | Panele PCB ze złączami frezowanymi |
|---|---|
| Materiał PCB | Aluminium FR4 FPC |
| Grubość PCB | 0,3-1,0 mm |
| Władza | 220 V (dostosowane) |
| Waga | 530kg |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość separacji | 450 mm |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Name | PCB,FPC Automatic Hot Bar Soldering Machine |
|---|---|
| Color | White |
| Size | 200 X 380 X 1400mm |
| Working Area | 110mm X 150mm |
| Tolerance Of Pressing | 0.05MPA |
| Pneumatyczna maszyna do cięcia płytek PCB z rowerem V-Groove z funkcją przepływową | 480 mm |
|---|---|
| Wielkość | 1035*345*620 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,1-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 304 kg |
| Pneumatyczna maszyna do cięcia płytek PCB z rowerem V-Groove z funkcją przepływową | 480 mm |
|---|---|
| Wielkość | 990×425×350 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 220 KG |